Allahindlus!

Smart Kid Multifunktsionaalne Mööblikomplekt

Multifunktsionaalne lastevoodi, mis on alguses võrevoodi mõõtudega 66x107cm koos mähkimislaua ja panipaigaga. Laste kasvades saab laua ümber muuta tahvelpanipaigaks, kirjutuslauaks ning suuremaks voodiks.

490,00 590,00
Puhasta

Kirjeldus

Lastetoa mööbel vajab tihti uuendust, eriti lapse esimese 10 eluaasta jooksul. Smart Kid on läbimõeldud terviklahendus, mis esialgu sobib hällilapsele ja mille detailidest saab õigel ajal rekonstrueerida tahvli, kirjutuslaua ja voodi. Tegu on siiski kestva ja kvaliteetse mööbliga, mis ei ole toodetud Poolas saepuruplaadist. Vastupidavast kasepuidust detailid on nii hästi läbimõeldud, et Smart Kid’i mööblikomplektil on lausa koos funktsiooni – häll, voodi, tahvel-panipaik, kummut mähkimislauaga, kahe erineva kõrguse vahel reguleeritav kirjutuslaud ja mänguasjade kastid.

Imikud tunnevad ennast kõige paremini hällis, Smardil on see pisut üle meetri pikk ja ligi 70 sentimeetrit lai, kus neil ruumi tududa ja mängida. Muideks annab hälli põhja reguleerida erinevate kõrguste vahel, et väiksed Tarzanid ennast välja ei upitaks. Hälli kõrval on mähkimislauaga kummut (sh on kaasas ka pehme mähkimisalus), kus on mugav hoida lapse riideid ja mähkmeid.

Kui laps juba tahab täiskasvanute voodi magada, saab hälli ja kummuti monteerida voodiks, kirjutuslauaks ning tahvel-panipaigaks. Voodi on 160 cm pikk ning 70 cm lai. Komplektiga on kaasas kaheosaline vedrumadrats, mis sobib nii hälli kui voodisse. Voodi alla saab paigutada kaks ratastel mahukat kasti, kus saab edukalt hoida mänguasju ja voodipesu.

Smart Kid on läbimõeldud ja vastupidav komplekt, mistõttu on ka garantii 10 aastat!

Võimalik juurde osta kaheosalist vedrumadratsid (esimene osa madratsist on kasutatav hälli funktsiooni puhul ning teine voodikomplekti puhul) hinnaga 75 € ja mähkimisalust 15 €.

Lisainfo

Tahvli värv

Must, Roheline

Värvitoon

Naturaalne, Tume pruun, Valge