Kasutamistingimused

KAUBA TAGASTAMISÕIGUS

Adensen Furniture  e-poest ostes kehtib 14-päevane tagastamisõigus. Postikulu tagastamisele ei kuulu. Tagastamisõigus kehtib ainult nende toodete puhul, mida ei ole kasutatud ega pakendist avatud, pakend ja hinnasildid peavad olema rikkumata. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagasi ei maksta ka eelnevalt tellitud kauba saatekulu.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
juhul kui soovid kaupa tagastada, saada sellekohane e-kiri aadressile adensenfurniture@gmail.com. Kindlasti kirjuta järgnev info:
tagastatav toode
arve number
põhjus
arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda
enda nimi ja telefoni number
Tagastatav toode tuleb saata tagasi Pärna pst. 11-3, Valga 68207, Eesti
müüja tagastab tellijale kauba tagastamise korral kauba eest tasutud hinna hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote (toodete) tagasastamisest Adensen Furniture aadressile.

GARANTII JA PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Seejuures tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui ei  tõestata vastupidist. Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga.
Puuduse tekkimise põhjuste tõendamise kohustus on esimesel kuuel kuul pärast ostu tegemist müüjal, peale kuue kuu möödumist tasub ostja ekspertiisiga seonduvad kulud.
juhul kui kaubal on esinenud defekt või puudused, saada sellekohane e-kiri aadressile adensenfurniture@gmail.com. Kindlasti kirjuta järgnev info:
tagastatav toode
arve number
kaubal esinev puudus
enda nimi ja telefoni number
Puudusega  kauba on kohustatud müüja  parandama, kui katkist toodet ei ole võimalik parandada, siis asendatakse see uuega.

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) kasutatakse ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostajale saatmiseks. Edastame isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kaupa kohale toimetada.
Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
KONTAKT

Risto Must – müügijuht

Adensen Furniture
Reg. nr: 14242422
Aadress: Pärna pst. 11-3, Valga 68207, Eesti
Telefon: +372 54 63 0331

info@adensenfurniture.com