Meist

Adensen Furniture on mööblitootmise ringmajanduse ettevõte.

Oleme perefirma, mis on võtnud eesmärgiks mööbliga teha midagi kordumatut – anda ühele tootele palju funktsioone, nagu nutitelefonil. Toodame seda naturaalsest kasepuust ja tugevast kasevineerist, mis kaetud vesialusel lakkide ja peitsidega.

Komplekt “Häll ja Hobu” mõeldud kõige pisematele. Lapse kasvades paigaldatakse hälli jalased hobusele ja hälli saab kasutad mänguasjade kastina. Komplekti loojaks on suurepärane disainer Pavel Sidorenko!

Smart Kid 

Lapsed kasvavad kiiresti . Alguses on vaja ainult hälli, Smardil on see 108*67 suur. Hälli põhja saab reguleerida kolmele eri kõrgusele. Et oleks mugav last riietada ja riideid hoida , on kummut mähkimislauaga. (Smardiga kaasas mähkimislauale asetatav pehme mähkimisalus.) Lapse kasvades saab Smardi osi ümber tõstes kergesti moneerida tahvel-panipaiga, kus kriidiga kritseldada.  Asjaikuks mängulauaks ja tõsisemaks koolitööks saab kokku panna kirjutuslaua. (Töötasapinda saab siis kahes kõrguses reguleerida.) Kummutit võib asetada kirjutuslaua kõrvale või alla.

 

Kui häll ja kummut on uue funktsiooni saanud, tekib voodi, mille mõõdud 70*160 cm. Komplektiga on kaasas ka kaheosaline vedrumadrats, mis sobib nii hälli ja hiljem voodisse. Voodi all on kaks ratastel mahukat kasti, kus hoida mänguasju või voodipesu.

 

See on Smart Kid- mööblikomplekt, millel on kuus funktsiooni – häll, voodi, tahvel-panipaik, kummut  mähkimislauaga, kirjutuslaud, mänguasjade kastid.

Pildid on illustreeriva tähendusega.

 

Tootmises on kandilise pulgaga häll. Smarti valmistame kahes põhitoonis – naturaalne kask ja valge. Sahtlite esipaneele saame teha samuti naturaalne, valge, roosa, sinine, pruun ja millist klient soovib. Kaheosaline madrats ja mähkimisalus kuuluvad komplekti ja on hinna sees. Transport Eesti piires on tasuta.

Toote garantii on 10 aastat (väljaarvatud siinid) ja võimalik on toote  hilisem tagasiost. Tagasiostu hind oleneb Smardi seisundist.

Risto Must – müügijuht

Adensen Furniture
Reg. nr: 14242422
Aadress: Pärna pst. 11-3, Valga 68207, Eesti
Telefon: +372 54 63 0331

info@adensenfurniture.com